lokal me qira

Jepet me qera nga: Beni 18 Gsh 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Wesley Clark nr 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
momentalisht KRK-ne fillim te ruges per spital
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim