Ipet lokali me qira ne qender te Pejes ish KRK

Jepet me qera nga: Beni 15 Gsh 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ipet me qira ne qender te Peje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim