Ipet me qira lokali ne peje te tregu i gjelber

Jepet me qera nga: Syle gashi 25 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet me qira lokali116m2 +50 m2 bodrum ndodhet ne tregun e gjelber ne peje perballe interex-ut. Eshte vend i pershtatshem per qdo lloj biznesi,aktiviteti,dhe veprimtarie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim