Jap lokalin me qera

Jepet me qera nga: nexhat hajdari 04 Sht 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Leke Dukagjini Nr.30
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali gjindet ne qender te qytetit,100m larg hotel Dukagjinit afer Ures se Zallit..lokali ka siperfaq100 m2 si dhe hapersire para lokalit 100m2. te interesuarit te na kontaktojn ne ket numer telefoni 044 658 979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim