Jepet lokali me qera 120 m2 + bodrum 52m2

Jepet me qera nga: Syle gashi 12 Jan 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet lokali me qera , 120 metra katrore dhe 52 metra katrore bodrun eshte te tregu i gjelber ne peje eshte i pershtatshem per qdo biznes . Qmimi i qerasë : me marreveshje . Per me shume informacione kontaktoni në tel 044751602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim