Jepet lokali me qira , momentalisht KRK

Jepet me qera nga: Arben Ibrahimi 14 Gsh 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Wesley Clark nr 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ne fillim te rruges per spital
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim