Leshoi Dyqan me Qera.

Jepet me qera nga: Luan 21 Dhj 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: Te Kulla e Pashes
Sipërfaqe: 21 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqani gjendet ne Peje,rruga te Kulla e Pashes.Siperfaqe 21 meter katror.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim