Lokale me Qira ne Peje

Jepet me qera nga: NN 27 Mar 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj tri lokale me qira ne Peje , ne rrugen Bill Clinton , afer soliterit.
secila nga lokalet ka afersisht 50-70 metra katror me nyje sanitare dhe depo te veçanta dhe poashtu kane parkingun per kliente.
Jane te pozicionuara mire nga rruga kryesore me ndriqim te bollshem natyror per ekspozime materialesh dhe jane te pershtatshme per biznese te ndryshme si tregeti , zyra afariste apo agjenci .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim