Lokalet ipen me Qira

Jepet me qera nga: Ardian 14 Shk 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr. Jeton Dedushaj
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokalet ipen me qira , gjinden ne Pejë ne rrugen Jeton Dedushaj , Lagjia Kristal , jan 2 Lokale 1 Lokal 37 metër katror ndersa tjetri 34 metër katror . Per me shum kontaktoni ne 049-393-013 ose 044-327-344.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim