Lokali ipet me qera 130m2 ne Peje

Jepet me qera nga: Lokali 06 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ipet me qera 130m2

Lokali eshte shume i pershtatshem per

-Restorant

-Zyre & Depo

I posedon 2 WC dhe nje hapsir per kuzhin apo zyre

Kati i pare ka mundesi bashkimi me katin e dyte qe i posedon 50m2 dhe ku edhe ajo ka WC.
Mirpo mund te merret edhe vetem kati i 1 pasi qe bashkarisht edhe kati i 2 eshte qmim shtes.

Lokali ndodhet ne maxhistralen Peje - Decan apo afer Petrol Company (afer varrezave te qytetit)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim