dyqane zyre ne qender te pejes

Jepet me qera nga: qazim 16 Tet 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: elliot engels peje
Sipërfaqe: 160 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ipetn me qera 1ose 2 pjes bashk ose te ndara ishe butik i vellave .mund te bani afarit te ndryshme si zyre apo mini shkole ect ect e gatshme me ni here thirrni ne ket numer 044 961 247 qazimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim