OBJEKTI ME QERA NE QYSHK

Jepet me qera nga: NIKQI 15 Krr 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Industri dhe Puntori

Objekti ipet me Qera ne baz te marrveshjes objekti xhendet ne rrugen Peje Prishtin ne Qyshk ne krahun e Djatht me ni vend prej 30 ari truall me ni xhersi prej 54 Metrave afer Osfalltit.Me Ashensor te madh dhe shkall te xhera.
-Bodrumi ka 530m2 me naltsi 4 metra
-Kati i Pare ka 630m2 me naltsi 4 metra
-Kati i Dyt ka 630m2 me naltsi 3.50 cm
-Kati i Tret ka 630m2 me ni naltsi 3.50 cm
-Kati i Katert ka 6 Banesa
-Dhe mund te diskutohen opsione te ndryshme.
Te interesuarit mund te kontaktojn ne Tel 049 547 227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim