fur buke

Jepet me qera nga: basri 28 Mar 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Jepet me qira fur buke me periferi Te tetoves lagjen sedllarc fura posedon banimin me dru e me naft +38970820158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim