Shtepia per Afarizem

Jepet me qera nga: Mazllom 13 Shk 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Të tjera
Shtepia 3 katshe me 6 apartamente nga disa dhoma dhe perfundi saj dyqane 2 katshe gjendet ne qender te Qytetit te Pejes per ball statcionit te policis ose karshi soliterit.
Per hollsi te tjera na kontaktoni ne numrat e telefonit te cekura ne kete faqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim