BANESE ME QIRA

Jepet me qera nga: RAMA 25 Dhj 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Te rrethi-Stacioni i trenit
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Pejë
Jap banesen me qira te rrethi afer stacionit te trenit ne Peje.Perballe sallonit te perdeve 'LIRIA TE ESATI'. Ploteson kushtet per banim. Sallon kuzhine, dhome te fjetjes, banjo, korridor dhe dy terrasa.Te interesuarit kontakt ne nr. 044-668-988
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim