Banes me qera

Jepet me qera nga: haxhi 21 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Pejë
Jap banesen me qera ne Peje afer stacionit te trenit, banesa eshte e renovuar dhe me cmim te volitshem.
Tel: 044-312-652
Haxhia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim