Banes me qira ne Peje

Jepet me qera nga: Sali Sheremeti 29 Nën 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Jepim banes me qira afer shkolles komerciale ne Pej,eshte e mobiluar ka podrum,ballkon esht 36m2 esht ne katin e katert .Dhe jepet per nje periudh per me te gjat kohore per me shume informacione na kontaktoni ne numrin e telefonit
+38649842687
Emri Sali Sheremeti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim