Banesa me Qera

Jepet me qera nga: musa 20 Shk 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: bill klinton
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Rinovuar
Komuna: PejëJap banesen me qera .Banesa gjendet ne rrugen Bill Kllinton ,me saksisht ne soliter,ne katin e dhjet -10-. Banesa posedon nje dheom pritje,nje dhom gjumi ,banjo .kuzhin te madhe dhe nje teras tr madhe pre 30 kvm.qmimi 150 euro ne muaj .Per ma shum informata telefono ne numrin 044774832
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim