Leshohet Banesa me qera

Jepet me qera nga: Dren 14 Jan 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Pejë
Leshohet banesa me qera ne katin e Par.
Banesa esht e re si dhe e mobiliart plotsish
Ndodhet ne qender Te Pejes me saksis afer marketit Tonka. Per Me shum info kontakto ne numrin 044965501
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim