Leshohet banesa 73m2 me qira ne Peje, lagja Puhovc

Jepet me qera nga: Irfan 22 Sht 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Pejë
Leshohet banesa 73m2 me qira ne Peje, lagja Puhovc, vetem 200m larg KORZES.
Banesa eshte ne katin e tete ka lift ne funksion, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te fjetjes, banjo dhe teras.
Banesa eahte e pa mobiluar.

Na kontaktoni ne nr: 044 469727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim