Leshohet banesa 73m2 me qira ne Peje-Puhivc

Jepet me qera nga: Irfan 21 Gsh 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Leshohet banesa 73m2 me qira ne Peje, lagja Puhovc, vetem 200m larg KORZES.
Banesa eshte ne katin e tete ka lift ne funksion, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te fjetjes, banjo dhe teras.
Banesa eahte e pa mobiluar.
Na kontaktoni ne nr: 044 469 727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim