Leshohet banesa 73m2 me qira ne lagjen Pohovc

Jepet me qera nga: Irfan 20 Shk 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Pejë
Leshohet banesa 73m2 me qira ne lagjen Pohovc, vetem 200m larg korzes.
Banesa eshte ne katin e tete, ka lift, ka nje dhome dite, dy dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon.
Ne banes eshte vetem kuzhina, nuk ka mobile tjera.
Çmimi i qirase eshte 250€.
Na kontaktoni ne nr: 044 469 727.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim