Leshohet banesa me qera ne Pejë

Jepet me qera nga: Dren 27 Jan 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Leshohet banesa me qera ne qender te Pejes. Banesa esht e re e pa banuar si dhe e mobiluar plotsisht.Esht ne katin e dyt Gjendet afer supermarketit "Tonka"Per meshum info ju lutem kontaktoni ne kta Dy nr 049-644-454/044-965-501
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim