Leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Banesa 02 Tet 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Pejë
Leshoj banesen me qera, ne soliter ne qytetin e Pejes. Banesa posedon dhome te fjetjes, dhome te pritjes, kuzhine, koridor, banjo dhe ballkon dhe gjendef ne katin e 4!
Banesa ka pamje te mire nga rruga kryesore dhe lift ne dispoziocion 24 ore!
Mundesisht familjar!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim