jap banes me qera ne peje

Jepet me qera nga: kujto 01 Nën 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr.shaban Polluzha Nr.21.
Komuna: Pejë
Jap me qera nje dhom te mobiluar ka dhe banjo gjithashtu ka hyrje te veqant gjindemi ne peje afer marketit delta qmimi 130 per me shum informata mund te kontaktoni ne tel 049422979.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim