Dhoma ferrari

Jepet me qera nga: Edison kukaqi 26 Mar 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR /

Komuna: Pejë
Dhome gjumi '' ferrari '' dhome eshte shum e bukur dhe interesante per femi por nuk kemi femi te vegjel andaj e shesim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim