Dhome

Jepet me qera nga: F 17 Pri 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes dhomen e gjumit e cila perbehet nga:dy shtreter njesh,rafte per libra,tavolinen e punes,dollap te madh dhe te vogel.Dhoma eshte prodhim slloven shum kualitative dhe shume pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim