Jap 35 metra katror me qera

Jepet me qera nga: Brahim 09 Sht 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Jap dhom koridor banjo me qera
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë
Komuna: Pejë
jap dhom koridor banjo me qera ka hymje te veqant vendi gjindet ne lagjen mbi kanall vend i qet ajr i paster tel viber +37744176333 dhe ipko 049176333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim