Jap nje dhome me qera

Jepet me qera nga: oki 13 Sht 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: peje
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Pejë
jap kete dhome me qera e mobiluar dhe me banjo
qmimi 150 euro me gjitha shpenzimet
gjindemi mbrapa marketit Delta ne Peje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim