Jap nje dhome te mobiluar dhe me banjo me qera

Jepet me qera nga: 0ki 11 Mar 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR /

Komuna: Pejë
jap nje dhome te mobiluar dhe me banjo me qera
qmimi 130 euro
gjindemi mbrapa dardanve ne peje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim