KATI I DYT I SHTEPIS ME QIRA NE PEJE

Jepet me qera nga: ssssss 20 Pri 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Ali Pashe Tepelena
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Pejë
Jepet kati i dyt i shtepis me qira ne Peje, vetem sezonal, ne rrugen Ali Pash Tepelena, (afer shkolles se Artit).
Kati i dyt eshte i mobiluar, dhe posedon 2 dhoma te fjetjes, ballkonin, kuzhinen dhe banjon. Gjithashtu shtepia posedon parkingun ne oborin e shtepis.


Per me shum informata, na kontaktoni ne numrin
+38649581750 VIBER
+38649581750 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim