Leshoj dhoma me qera per studente femra

Jepet me qera nga: Dhoma per studente 18 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Leshoj dhoma me qera per studente femra
Shtepia ndodhet afer Parkut te madhe karagaqi bash ne qender.
shume afer fakultetit te biznesit si dhe afer fakultetit juridik haxhi zeka, e jo shume larg edhe kolegjin dukagjini
Studentet duhet te jene femra per me hollesisht kontaktoni

044894162
ose
049800235
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim