jap nje dhome me qera ne peje

Jepet me qera nga: oki 21 Nën 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Adresa: peje
Sipërfaqe: 32 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Pejë
jap kete dhome me qera me banjo me hyyrje te veqant e mobiluar dhe me gjitha shpenzimet
gjindet mbrapa marketit Delta ne peje
qmimi130 euro
kjo qe shifet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim