blloki pej

Jepet me qera nga: DEME SHALA 21 Shk 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Pejë
ipet objekti me qera ne pej per me shum informata telefoni viber dhe telefoni 0787587920
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim