Ipet Villa me qera ne Boge - Rugovë

Jepet me qera nga: nysret 24 Nën 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Pejë
ipet villa me qera ne boge - rugove
villa gjendet ne qender perball skiliftit
esht e kompletuar me banjo ,kuzhin dhe 2 dhoma gjumi

044 139 419
049 139 419
Viber +38649 139 419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim