Ipet villa me qera ne Boge - Rugovë

Jepet me qera nga: Nysret 24 Nën 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Pejë
ipet villa me qera ne boge - rugov
villa osht e kompletuar me banjo ka 2dhoma ne katin e dyt dhe posht ka sallon dhe kuzhin
villa esht ne qender perball skiliftit

044139419
049139419
Viber - +38649139419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim