Jep shtepi me qera ne qender te Pejes

Jepet me qera nga: Gjeladin 19 Tet 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shtepia eshte ne gjendje shume te mire dhe me lokacion ne qender te pejes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim