Lëshoj shtëpi me qera( 200 euro muaji) në Pejë

Jepet me qera nga: Luigj 23 Nën 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Pejë
Shtëpia ka dy kate me strukture te njejte,secili kat me nga dy dhoma fjetjeje,nga nje dhome te dites,kuzhine dhe nga nje banjo. Ka gjithashtu garazhë dhe bodrum.
Për te dhena me te hollesishme, mund te lajmroheni ne nr e tel 049 117 991 !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim