SHTEPI

Jepet me qera nga: LULI 14 Dhj 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: PEJ
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
SHTEPIJA KA 2 DHOMA KUZHINE KORIDOR BANJO SHPAJZ DHE SHUPEN PER DRU QMIMI ME MARVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim