Shtepi

Jepet me qera nga: ram 13 Jan 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 45 m2
Numri i kateve: Terren
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Jap shtëpin me qera.Shtepia gjendet per mbi shkollë "xhemail kada" ne Rr."Batoneve" shtepia ka : dhomen e pritjes kuzhina ,dhoma e fjetjes dhe banjo eshte e komplet e renovuar. Tle,044784949. +41762709551
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim