Villa me qera ne liqenat te rugoves

Jepet me qera nga: Argjend 07 Shk 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Vill me qera ne liqenat te rugoves
Villa ka 3 dhoma te gjumit ne katin e dyt kurse ne katin e par eshte salloni+kuzhina dhe banjo
Shpija eshte e mobiluar dhe posedon te gjitha sendet qka i duhen nje shtepije
Per informata apo rezervime:
045-875-986 dhe 049-492-023.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim