vendë i përshtatshëm për biznes

Jepet me qera nga: T.H. 30 Dhj 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Vitomericë / shtëpia e kulturës / stacioni policor
Sipërfaqe: 20000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Lëshoj me qira 2 hektar tokë në vitomericë të pejës. E përshtatshme për veprimtari industriale dhe bujqësore.

Toka gjindët buzë magjistrales pejë - mitrovicë pran stacionit policor dhe shtëpis se kulturës (domi). 30 ari të përpunuar me ranë (zallë) dhe e shtypur me mjete shtypse, shum e përshtatshme për biznese të vogla dhe të mëdha.

Posedon:
- rrymë
- kanalizimi i ujit nga burimi i drinit (për pije, dhe për ujitje më sasi të mëdha)
- etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim