Ipet Vila me qera afer Hotel Magra Austria Boge

Jepet me qera nga: Besim 28 Dhj 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rugove Boge
Në afërsi të: Vendit për skijim
Komuna: Pejë
Vila posedon:Dhome Ndeje se bashku me Kuzhine Banjo dhe dy Dhoma fjetje
vila gjindet 200m larg Hotel Magra Austria

Nr: 049/044-252 258
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim