Villa me Qera ne BOGE

Jepet me qera nga: dinor 20 Nën 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Boge/Rugov
Sipërfaqe: 85 m2
Në afërsi të: Pyllit, Vendit për skijim
Komuna: Pejë
Jepet villa me qera ne fshatin Boge te Rugoves.
Shtepija posedon te gjitha kushtet e nevojshme per banim dhe ka nje pamje tejet te bukur. Per qdoo informacion shtes mund te kontaktoni ne numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim