Villa me Qera ne Boge-Rugove

Jepet me qera nga: Florenti 25 Nën 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Boge-Rugove
Në afërsi të: Pyllit, Vendit për skijim
Komuna: Pejë
Villa "ALBA" ne Boge te Rugoves ipet me qera. Ne kat te pare posedon salon te bashkangjitur me kuzhine, banjo me tushkabine, ne kate te dyte ka tri dhoma fjetjeje dhe banjo me tushkabine. Villa posedon edhe nxhemje qendrore. Gjendet buze rruges 100 m prej skiliftit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim