Villa ne rugov fsh kuqisht

Jepet me qera nga: naim gjevukaj 18 Tet 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / ditë

Adresa: Rugov fshati kuqisht
Sipërfaqe: 100 m2
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore, Vendit për peshkim, Pyllit, Vendit për skijim
Komuna: Pejë
ipet villa me qera ne Rugov me kushte shum moderne qmimi i mir ne Rugov ne kuqisht makina deri ne shtepi.. tv digi albin ..... munden edhe dy familje ka dy dhoma fjetjes nga 20 m po asht banjon shum te mir kuzhina salloni shum modern me te gjitha kushtet shum te mira dhe moderne vetem familjar dhe njerzi serioz ju mirpresim me respekt naimi ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim