ipet Villa me qera ne Boge - Rugovë

Jepet me qera nga: Nysret 02 Mar 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Në afërsi të: Vendit për skijim
Komuna: Pejë
ipet villa me qera ne boge - rugove
villa gjendet ne qender perball skiliftit
esht e kompletuar me banjo ,kuzhin dhe 2 dhoma gjumi

044 139 419
049 139 419
Viber +38649 139 419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim