villa me qera Rugov fashati KUQISHT

Jepet me qera nga: naim 16 Shk 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / ditë

Adresa: Rugov
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Pejë
villa ne rugov ipet me qera me kushte shum te mira .. ju mirpresim . vendi shum i mir dhe luksoz per familjar dhe te rinj ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim