DEPO me qira ne Veternik

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencion per patundshmeri DORDOLECI 09 Mar 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 EUR / muaj

Adresa: Ndërtesa Illyria, rruga Prishtinë-Graҫanicë
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Ofrohet për qira DEPO që gjendet në Ndërtesën Illyria, rruga Prishtinë-Graҫanicë, përballë lagjes 038.

Depoja ndodhet në katin përdhesë, ka një sipërfaqe prej 500 m2 si dhe ka parkingun e saj (përballë hyrjes kryesore). Hapësira e madhe dhe kushtet shumë të mira e bëjnë depon mjaft të përshtatshme për tu përdorur edhe si zyre, dyqan, apo sallë ekspozitash (showroom).

Qiraja mujore është 2,000€, e pagueshme në avans, plus depoziti prej një qiraje mujore.

Për më shumë vizitoni faqen tonë në Facebook:

www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim