Depo me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Fatmir 01 Pri 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr.Ali Hadri
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Leshoj depon me qera, me siperfaqe prej 200m katrore, depo ka vendparking te mjaftueshem dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj veprimtarie.
Depo gjendet ne Rr.Ali Hadri (afer shtepise se pleqve)
INFO: 044 182 186
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim